این دوره ها با همت استاد رستگار طراحی و تدوین گردیده است که ایشان در خصوص این دوره ها اظهارداشتند که:” بنا به تجربیات اجرایی که داشتم متوجه این امر شدم که، اغلب مودیان به خاطر عدم اطلاع از قوانین مالیاتی متحمل ضررهای زیادی شده اند و برگزاری یک دوره جامع که از ابتدای تشکیل پرونده  آن ها را تا انحلال و عدم فعالی بیاموزد خیلی از مشکلات مودیان رفع می شود و علاوه بر آن روند کاری ممیزین نیز تسهیل می شود چرا که جهل به قانون در مودیان کار را برای ممیزین وسازمان نیز سخت نموده است و می توان خیلی از مشکلات پیش رو  را برای هر دو طرف تسهیل نمود به خصوص مودیان محترم که علاوه بر استرس های بازار کسب و کار باید گرفتار مسائل مالیاتی نیز باشند.”

 

دوره های جامع غیر حضوری اشخاص حقوقی 

 

غیر-حضوری-حقوقی

این دوره مخصوص اشخاص حقوقی می باشد که در آن از تاسیس شخص حقوقی تا انحلال به صورت تئوری و عملی توسط اساتید آقای مالیات تدریس می گردد. جهت کسب اطلاعات در خصوص زمان محصول، تعداد جلسات، اساتید، مدرک و نحوه ارسال دوره  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.                                                                                                                                                                                             ادامه مطلب 

 

دوره های جامع غیر حضوری اشخاص حقیقی 

 

غیر-حضوری-حقیقی

 

این دوره مخصوص اشخاص حقیقی می باشد که در آن از تشکیل پرونده شخص حقیقی تا اخذ مفاصا حساب  به صورت تئوری و عملی توسط اساتید آقای مالیات تدریس می گردد. جهت کسب اطلاعات در خصوص زمان محصول، تعداد جلسات، اساتید، مدرک و نحوه ارسال دوره  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.                                                                                                                                        ادامه مطلب 

 

 

دوره های جامع غیر حضوری ارزش افزوده 

ارزش-افزوده

 

کلیه مشمولین ارزش افزوده در این دوره از تشکیل پرونده ارزش افزوده، اخذ گواهــــی اعــتبار  تا اخذ مـفاصا و یا اعـلام عدم غعالیت را به صورت تئوری و عملـی توسط اساتید آقای مالیات خواهند آموخت. جهت کسب اطلاعات در خصوص زمان محصول، تعداد جلسات، اساتید، مدرک و نحوه ارسال دوره  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.                                                                        ادامه مطلب 

 

 دوره های جامع غیر حضوری مالیات بر ارث 

غیر-حضوری-مالیات-بر-ارث

این دوره مخصوص وکلا، مشاوران مالیاتی و علاقه مندان به حوزه ارث می باشد که در آن از اظهارنامه مالیات بر ارث تا پایان پرونده مالیات بر ارث به صورت تئوری و عملی توسط اسـاتید آقای مـالیات تدریس مـی گردد. جهت کسب اطلاعات در خصوص زمان محصول، تعداد جلسات، اساتید، مدرک و نحوه ارسال دوره  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.      
ادامه مطلب 

 

 دوره های جامع غیر حضوری مالیات مستغلات 

غیر-حضوری-مستقلات

این دوره مـخصوص وکلا، مـشاوران مـالیاتی، مـشاوران املاک، دارندگان امـلاک استیجاری و علاقه مندان به مالیات مـستغلات مـی باشد. که در آن از تـشکیل پـرونده  تا اخـذ مـفاصا حساب و نـقل و انتقـال به صـورت تئوری و عملی توسـط اساتید آقای مالیات تدریس می گردد. جهت کسب اطلاعات در خصوص زمان محصول، تعداد جلسات، اساتید، مدرک و نحوه ارسال دوره  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.    
ادامه مطلب 

 

 دوره های جامع غیر حضوری دادرسی مالیاتی 

غیر-حضوری-دادرسی-مالیاتی

 

این دوره مخصوص کلیه اشخاص حقوقی، حقیقی،وکلا، مشاوران مالیاتی و دارندگان پرونده درجریان رسیدگی امور مالیاتی می باشد که در آن از کلیه فرایند دادرسی با نمونه های واقعی از مودیان به صورت تئوری و عملی توسط اساتید آقای مالیات تدریس می گردد. جهت کسب اطلاعات در خصوص زمان محصول، تعداد جلسات، اساتید، مدرک و نحوه ارسال دوره  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
ادامه مطلب 

 

 دوره های جامع غیر حضوری مشاغل تخصصی 

غیر-حضوری-مشاغل-تخصصی

 

این دوره مخصوص اشخاص حقیقی مشاغل خاص مانند ( وکلا، مهندسین، پزشکان، داروخانه ها و … می باشد. که در آن مباحث از تشکیل پرونده تا مفاصا حساب به صورت تئوری و عملی توسط اساتید آقای مالیات تدریس می گردد. جهت کسب اطلاعات در خصوص زمان محصول، تعداد جلسات، اساتید، مدرک و نحوه ارسال دوره  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
ادامه مطلب 

 

واحد آموزش آقای مالیات

۶۶۴۹۰۷۶۳ – ۰۲۱