۱۳۹۷/۰۸/۲۷

مشاوره مالیاتی تلفنی

مشاوره مالیاتی تلفنی

 

مشاوره مالیاتی تلفنی

 

مشاوره مالیاتی رایگان آن هم با پاسخگویی متخصصان این حوزه از موارد بسیار نادر می باشد البته که دستیابی به مشاوران زبده و با تجربه در حوزه مالیاتی با توجه به نو ظهور بودن این مقوله در زندگی ایرانیان و اصلاحات بسیار مهم آن در تیر سال ۱۳۹۴ منجر به این امر گردیده است تا بسیاری از مودیان مالیاتی نسبت به تکالیف مالیاتی خود دچار سردرگمی گردند؛ و این امر مستلزم ارتقاء دانش و پاسخ های دقیق و مستدل به  سوالات می باشد. در این خصوص آقای مالیات این امکان را فراهم آورده است تا با مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان به سوالات شما مستندترین و مستدل ترین شکل پاسخ را ارائه نمایید.

تماس در ساعات اداری با شماره تلفن های:

تلفن-آقای-مالیات

۰۲۱۶۶۴۹۰۷۶۳           ۰۹۱۲۷۰۱۶۲۸۰

تماس خارج از کشور:

Whatsapp

۰۹۱۲۷۰۱۶۲۸۰

“>یک خبر خوب که به تازگی به خدمات آقای مالیات اضافه شده است و آن هم راه اندازی سیستم از من بپرس؟ می باشد که شما عزیزان می توانید از این طریق نیز سوالات خود را مطرح نمایید
 می توانیدجهت دریافت پاسخ مستقیم به سایت وکیل مالیات نیز  مراجعه نمایید

7 ديدگاه

  1. 1

    شیرزاد بهرامی

    سلام خسته نباشید
    من مغازه ای کوچک وجز فروش با پروانه کسب عطارو سقط فروش هستم در محل هاشم اباد م۱۵درکوچه ای که ۴تامغازه و یک تعاونی بزرگ
    به فاصله ۲۰متربا هم موجود است مالیات ناعادلا نه من (عملکرد)
    سال ۹۴ شده بود ۴/۳۰۰م تومان علت با کد ملی من فاکتور ی غیر واقعی از شرکت بهروزکه خریدی نشده بودبه مبلغ ۲۴۰ م تومان صادر شده بود اعتراض زدم نه دعوت شدم ونه جوابی به من دادن حالا بدون تسویه قطی؛– مالیات ۹۵ امده ۵/۸۸م تومان هر سال هم سر وقت اظهار نامه مربوطه و علی الحساب را هم پرداخت می کنم حالا نمیدانم مالیات امسال(۹۶)رابا توجه به قطعی نبودن سالهای قبل وجواب درستی ندادن حوزه مالیاتی وچگونگی اظهار نامه را تنظیم کنم لطفا مرا راهنمایی کنید تک تک

    با سپاس بی نهایت

    ۱
    پاسخ
    1. 1.1
      فرشید رستگار

      فرشید رستگار

      سلام و عرض ادب
      پرونده شما نیاز به مشاوره حضوری داره
      لطفاً با این شماره تماس گرفته و تعیین وقت مشاوره رو درخواست نمایید:
      ۰۲۱۶۶۴۹۰۷۶۳

      پاسخ
  2. 2

    ناصر

    سلام
    آیا مبلغ ایاب و ذهاب پرداختی به اشخاص حقیقی غر حقوق بگیر مشمول کسر مالیات ۱۰ % میباشد؟

    پاسخ
    1. 2.1
      فرشید رستگار

      فرشید رستگار

      سلام و عرض ادب
      در ارتباط با این سوال، نظرات مختلفی وجود داره و حوزه های مالیاتی سلیقه ای برخورد میکنند ولی نظر شخص بنده این هست که : ماده ۸۶ ق.م.م سه قسمت کلی دارد؛ خود ماده، تبصره ۱ و تبصره ۲ که این مورد از مصادیق هیچ کدام از این حالات نبوده و نمیتوان ۱۰% را اخذ نمود ولی با این حال پیشنهاد می شود که بصورت کتبی از دفتر فنی سازمان امور مالیاتی کشور استعلام نمایید.
      با تشکر
      آقای مالیات

      پاسخ
  3. 3

    محمد

    با سلام
    من از سال ۹۴/۲/۳۱ لغایت ۹۵/۸/۳۰ در یک شرکت لبنیاتی مشغول به کار بودم با حقوق قانون کار ،روال کار هم اینجور بود که لبنیات بار ماشین میکردن و ما میبردیم پخش میکردیم و پول و مانده جنس رو عیناا تحویل شرکت میدادیم بعد از اتمام قرار داد از اون شرکت خارج شدیم و در شرکت دیگری مشغول به کار شدیم!الان بعد از گذشت دو سال از دارایی زنگ زدن رفتم میگن که برای سال ۹۴/۹۵ برای شما ۲۰میلیون دارایی اومده که باید بدین!!یا ببرید شرکت پرداخت کنه چون جنسایی که برای پخش بردین به اسم شما رد کرده و شما خریدار به حساب اومدین!!شرکت هم رفتم گفتن برو شکایت کن به ما ربطی نداره و این حرفا!!آیا راهی هست که این مالیات برگرده به حساب خود شرکت؟من کارگرم و طبق قانون کار برای این شرکت کار کردم

    ۱
    پاسخ
  4. 4

    Arash

    سلام
    بنده مفاصاحساب دارایی را برای ملک اداریمون گرفتیم دو ماه پیش ولی معامله با شخصی که اسمش بعنوان خریدار بود نکردیم و الان با شخص دیگری قصد معامله داریم.و گواهی دفترخانه جهت تغییر اسم در مفاصاحساب دارایی را گرفتم ولی دارایی از من دو تا ۵ م جهت مالیات سرقفلی میخاد.نظر شما را میخاستم.

    ممنون

    پاسخ
  5. 5

    محسن

    سلام من یک شرکت مسولیت محدوددارم وبصورت پیمانکاری کارمیکنم وهیچ رتبه ای ندارم دارمدم هم زیر۱۰۰ میلیون با این اوصاف مشمول کدام دوره ارزش افزوده میباشم با تشکر

    ۱
    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این وبسایت جهت ارتقاء فرهنگ مالیاتی و کمک به مودیان و کارمندان سازمان امور مالیاتی جهت تحقق عدالت مالیاتی ایجاد گردیده است.