مشاوره مالیاتی تلفنی

مشاوره مالیاتی تلفنی

مشاوره مالیاتی تلفنی آن هم با پاسخگویی متخصصان این حوزه از موارد بسیار نادر می باشد البته که دستیابی به مشاوران زبده و با تجربه در حوزه مالیاتی با توجه به نو ظهور بودن این مقوله در زندگی ایرانیان و اصلاحات بسیار مهم آن در تیر سال ۱۳۹۴ منجر به این امر گردیده است تا بسیاری از مودیان مالیاتی نسبت به تکالیف مالیاتی خود دچار سردرگمی گردند؛ و این امر مستلزم ارتقاء دانش و پاسخ های دقیق و مستدل به  سوالات می باشد. در این خصوص آقای مالیات این امکان را فراهم آورده است تا با مشاوره مالیاتی تلفنی به سوالات شما مستندترین و مستدل ترین شکل پاسخ را ارائه نمایید.

تماس در ساعات اداری با شماره تلفن:

تلفن-آقای-مالیات

۷۰۷۰۲۰۹۷ – ۰۲۱

یک خبر خوب که به تازگی به خدمات آقای مالیات اضافه شده است و آن هم راه اندازی سیستم از من بپرس؟ می باشد که شما عزیزان می توانید از این طریق نیز سوالات خود را مطرح نمایید
 می توانیدجهت دریافت پاسخ مستقیم به سایت وکیل مالیات نیز  مراجعه نمایید

20 دیدگاه برای “مشاوره مالیاتی تلفنی

  1. Avatar
    شیرزاد بهرامی گفته:

    سلام خسته نباشید
    من مغازه ای کوچک وجز فروش با پروانه کسب عطارو سقط فروش هستم در محل هاشم اباد م۱۵درکوچه ای که ۴تامغازه و یک تعاونی بزرگ
    به فاصله ۲۰متربا هم موجود است مالیات ناعادلا نه من (عملکرد)
    سال ۹۴ شده بود ۴/۳۰۰م تومان علت با کد ملی من فاکتور ی غیر واقعی از شرکت بهروزکه خریدی نشده بودبه مبلغ ۲۴۰ م تومان صادر شده بود اعتراض زدم نه دعوت شدم ونه جوابی به من دادن حالا بدون تسویه قطی؛– مالیات ۹۵ امده ۵/۸۸م تومان هر سال هم سر وقت اظهار نامه مربوطه و علی الحساب را هم پرداخت می کنم حالا نمیدانم مالیات امسال(۹۶)رابا توجه به قطعی نبودن سالهای قبل وجواب درستی ندادن حوزه مالیاتی وچگونگی اظهار نامه را تنظیم کنم لطفا مرا راهنمایی کنید تک تک

    با سپاس بی نهایت

    ۸
    ۱
    • فرشید رستگار
      فرشید رستگار گفته:

      سلام و عرض ادب
      پرونده شما نیاز به مشاوره حضوری داره
      لطفاً با این شماره تماس گرفته و تعیین وقت مشاوره رو درخواست نمایید:
      ۰۲۱۶۶۴۹۰۷۶۳

      ۱
      ۴
    • فرشید رستگار
      فرشید رستگار گفته:

      سلام و عرض ادب
      در ارتباط با این سوال، نظرات مختلفی وجود داره و حوزه های مالیاتی سلیقه ای برخورد میکنند ولی نظر شخص بنده این هست که : ماده ۸۶ ق.م.م سه قسمت کلی دارد؛ خود ماده، تبصره ۱ و تبصره ۲ که این مورد از مصادیق هیچ کدام از این حالات نبوده و نمیتوان ۱۰% را اخذ نمود ولی با این حال پیشنهاد می شود که بصورت کتبی از دفتر فنی سازمان امور مالیاتی کشور استعلام نمایید.
      با تشکر
      آقای مالیات

      ۱
      ۱
  2. Avatar
    محمد گفته:

    با سلام
    من از سال ۹۴/۲/۳۱ لغایت ۹۵/۸/۳۰ در یک شرکت لبنیاتی مشغول به کار بودم با حقوق قانون کار ،روال کار هم اینجور بود که لبنیات بار ماشین میکردن و ما میبردیم پخش میکردیم و پول و مانده جنس رو عیناا تحویل شرکت میدادیم بعد از اتمام قرار داد از اون شرکت خارج شدیم و در شرکت دیگری مشغول به کار شدیم!الان بعد از گذشت دو سال از دارایی زنگ زدن رفتم میگن که برای سال ۹۴/۹۵ برای شما ۲۰میلیون دارایی اومده که باید بدین!!یا ببرید شرکت پرداخت کنه چون جنسایی که برای پخش بردین به اسم شما رد کرده و شما خریدار به حساب اومدین!!شرکت هم رفتم گفتن برو شکایت کن به ما ربطی نداره و این حرفا!!آیا راهی هست که این مالیات برگرده به حساب خود شرکت؟من کارگرم و طبق قانون کار برای این شرکت کار کردم

    ۱۲
  3. Avatar
    Arash گفته:

    سلام
    بنده مفاصاحساب دارایی را برای ملک اداریمون گرفتیم دو ماه پیش ولی معامله با شخصی که اسمش بعنوان خریدار بود نکردیم و الان با شخص دیگری قصد معامله داریم.و گواهی دفترخانه جهت تغییر اسم در مفاصاحساب دارایی را گرفتم ولی دارایی از من دو تا ۵ م جهت مالیات سرقفلی میخاد.نظر شما را میخاستم.

    ممنون

  4. Avatar
    محسن گفته:

    سلام من یک شرکت مسولیت محدوددارم وبصورت پیمانکاری کارمیکنم وهیچ رتبه ای ندارم دارمدم هم زیر۱۰۰ میلیون با این اوصاف مشمول کدام دوره ارزش افزوده میباشم با تشکر

    ۲
    ۱
      • Avatar
        علی گفته:

        سلام خسته نباشید من سال ۹۰ مغازه ای رو اجاره کردم به مبلغ ماهیانه ۱۰۰ هزارتومن برای خدمات کامپیوتری که ویندوز عوض میکردم مغازه رو تحویل دادم سال ۹۴ که نه اظهار نامه ای پر کرده بودیم نه جواز کسب داشتم نه پرونده واسه مالیات تشکیل داده بودم موقع تحویل مغازه صاحب ملک پول پیش منو به اضافه دوتا ویترین و کولر منو گروگان برداشت گفت بخاطر مالیات دیگه بمن نداد حالا بعد از چهار سال مالک دوباره بمن میگه بیار مالیات بده وگرنه شکایت میکنم . میشه راهنماییم کنید

  5. Avatar
    رضا کیا گفته:

    سلام و وقت بخیر آیا فعالیت اینترنتی به طوریکه محل کسب و کار مسکونی باشه و همجنین کاملا غیر صنفی باشه و محصولات هم دیحیتالی باشه آیا مشمول مالیات می شود ؟

    ۱
  6. Avatar
    گوران گفته:

    سلام
    من آموزشگاه زبان دارم یکجا نوشته بود مالیات آموزشگاهها ۱۸ درصد هست ۱۸ در صد یعنی چی یعنی از کل دریافتی ۱۸ درصد مالیات باید بدهیم یا ۱۸ در صد دریافتی مشمول مالیات می شود نمی دانم لطفا راهنمایی بفرمایید ۰۹۱۱۹۵۳۴۲۰۰

  7. Avatar
    احمد منزوی گفته:

    سلام .من یه مغازه مانتو فروشی توی پاساژ دارم از سال ۹۲ دارم مالیات میدم اون موقع بازار خوب بود برام مالیات زیاد بریدن الان بازار خیلی خراب شده جوری که دوتا از همسایه هام که کارشون مثل منه چون جواز کسب شون رو چند سال بعد از من گرفتن معاف از مالیاتن دو ساله معافا .اظهار نامه رو چجوری تنظیم کنم بهم تخفیف بدن

  8. Avatar
    امین خردمند گفته:

    با سلام ودرود
    بنده یک فروشگاه سیسمونی کودک که ساله دارم و مالیات مشاغل خود را پرداخت می کنم (که نیازی به پرداخت مالیات بر ارزش افزوده نیست). مدتی (حدود یک سال ) در این فروشگاه سایت فروشگاه اینترنتی زدم ام (نماد اعتماد را بر اساس پروانه کسب فروشگاه گرفته ام )و برخی از کالا ها رو در فروشگاه اینترنتی می فروشم.
    سوال بنده این است که برای فروشگاه اینترنتی حساب مالیاتی جدا گانه باز کنم . برای شغل بنده در فروش اینترنتی ارزش افزوده نیاز است (اکثر کالاهای فروش شده ایرانی هستند و من از پخش می گیرم )
    ممنونم از پاسخگویی شما

    ۱
  9. Avatar
    ثقفی گفته:

    با سلام. دندانپزشک نیستم ولی با تجربه ای که در مدیریت درمانگاه ها داشتم با کمک یکی از دوستان غیر پزشک مطب دندانپزشکی بصورت شراکتی از تاریخ ۹۷/۳/۱ راه اندازی کردیم.با توجه به وضعیت بد اقتصادی مردم و عدم مراجعه ،میخواهم مطب را تا آخر اسفند۹۷تعطیل کنم.چون مطب اجاره ای می باشد برای تسویه حساب مالیات و ارائه به مالک چکار باید کرد ؟ با تشکر

    ۱
  10. Avatar
    سجاد گفته:

    با عرض سلام و احترام.
    شرکت ما در ۹۷/۱۱/۰۱ تاسیس شد که قرار بر این شد شروع فعالیت از امسال ۹۸/۰۱/۰۱ باشد.
    صاحبان شرکت قبلا به صورت حقوقی واردات انجام و فروش داشته اند ، که از واردات ایشان موجودی مواد و کالایی مانده است که قابل ملاحضه است.
    الان من کالایی که شخص صاحبان شرکت داشته اند رو باید در کالای اول دوره شرکت ثبت کنم؟؟
    سوال ۲ : با توجه به اینکه ترخیص کار ، کالاهای شرکت رو انجام میدهد و مالیات پرداخت میکند ، در معاملات و ارزش افزوده چگونه باید ثبت شود ؟ مالیاتی که پرداخت میکنیم چه میشود؟

  11. Avatar
    علی گفته:

    سلام خسته نباشید.
    اگر گزارشات فصلی زمستان ۹۷ رو تایید نهایی کرده باشیم ولی یک فاکتور خرید را ثبت نکرده باشیم چطوری میشه اصلاح کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *