مشاوره مالیاتی حضوری

داشتن یک مشاور مالیاتی دلسوز که فارغ از حق الزحمه، مشاوره دقیق و خوب بدهد، آرزوی هر مودی است.

ما در تلاش هستیم تا این آرزو را برای مودیان محترم براورده کنیم.

هدف ما از ارائه مشاوره مالیاتی حتی بدون چشمداشت به حق الزحمه، جلب اعتماد مودیان محترم است چرا که اعتماد مودی باعث تبلیغ ما می شود و حق الزحمه مشاوره همین تبلیغات و اعتماد مودی است.

مجموعه آقای مالیات با بررسی هایی که انجام داده است و مطالعه رفتار های مودیان مالیاتی به این نتیجه رسیده که خیلی از مودیان در مشاوره ها به درخواست واقعی خودشون نمی رسند.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا با ارائه مشاوره های مالیاتی کاربردی این بینش را در مودیان خود تغییر بدهیم اما این که این امر چه طور محقق می شود بستگی به صداقت مودی در اطلاعات ابرازی به مجموعه آقای مالیات دارد و این که چه کسانی می توانند از این خدمات استفاده کنند نیز بستگی به اشتراک شما در مجموعه ما دارد.

شما می توانید با تکمیل و ارسال فرم دیدگاه، برای مجموعه به صورت رایگان مشترک ما باشید و در صورت رضایت از خدمات ما وارد اشتراک های ویژه مجموعه بشوید البته تا وقتی که این امر برای شما محرز بشود مجموعه ما به شما خدمات مشاوره رایگان ارائه می کند،

البته رایگان و کاربردی بودن خدمات هدف ماست و این امید هست شما نیز از خدمات ما کمال رضایت را داشته باشید.

فرشید رستگار وکیل و مشاور مالیاتی و تیم مشاوران آقای مالیات آماده پاسخگویی به سوالات مالیاتی شما هستند.

همچنین شما می توانید سوالات مالیاتی خود را در قسمت از من بپرس نیز وارد کنید تا به صورت ویدیویی و به تفصیل به آن پاسخ داده شود و از امکان مشاوره مالیاتی رایگان برخوردار شوید.

2 دیدگاه برای “مشاوره مالیاتی حضوری

    • فرشید رستگار گفته:

      سلام و عرض ادب
      در حال حاظر، این دوره ها فقط در تهران برگزار می گردد ولی شما می توانید از دوره های غیر حضوری ما استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *